Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
0.2 s Bariyer Açma/Kapama Süreli Yüksek Hızlı Dikey Sürgülü Kapı, IP54 Korumalı ve 304 Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir
| Erişim Kontrolü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer hızı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü Swing Barrier Speed Gate
| Boyut: | 1400*120*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
Yüksek Güvenlikli 304 Paslanmaz Çelik Anti-tutam Çocuklar Salıncak Bariyer Kapıları Özel Logo Rengi Mevcuttur
| ürünün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Ürün adı: | Çocuklar Salıncak Bariyer Kapıları |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
CE Onaylı Paslanmaz Çelik RFID Erişimi Salıncak Bariyer Kapısı Hızlı Hızlı Yüksek Standart
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |
304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı 120x30x100cm Su geçirmez Otomatik
| Boyut: | 120 * 30 * 100 cm |
|---|---|
| Tip: | Manuel/yarı otomatik/tam otomatik |
| Uyumlu: | RFID/parmak izi/madeni para/QR barkod |
Dış Mekan Hareketli Güvenlik Kulübesi Paslanmaz Çelik Su Geçirmez
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | 1.0mm Paslanmaz Çelik |
| Duvar Kaplama: | 15mm kontrplak |
İç / Dış Mekan İçin Paslanmaz Çelik Dikdörtgen Güvenlik Turnike Kapısı Bi Yönlü
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Açılış Yönü: | çift yönlü |
| Alarm: | - Evet. |
DC Fırçasız Motorlu Paslanmaz Çelik 304/316 RFID Turnike Kapısı 30 - 40 Kişi / Dakika
| İsim: | Tripod Turnike Kapısı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC110~240V |
| Koruma seviyesi: | IP54 |
304 Standart Paslanmaz Çelik Özel OEM Yüksek Güvenlik Güvenlik geçit kapısı insanlar için tek kapı
| Erişim Kontrol Türü: | Rfid kartı |
|---|---|
| Bariyer açık/kapanış saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | TCP/IP |
Döner kol Tripod yaya RFID Turnike Kapısı, acele alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 300 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

