Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Giriş ve Çıkış Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı Akıllı Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Paslanmaz Çelik Tam - Okul / Kütüphane / Tiyatro için Otomatik RFID Turnike Bırakma Kolu Bariyer Kapısı
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 165 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| tip: | Erişim Kontrolü Otomatik Bırakma Kolu |
| Ürün Boyutuİletişim bağlantı noktası: | RS485 ,TCP/IP |
RFID / 2D Okuyucular Tam Gövde Turnike Paslanmaz Çelik 1.1mts Geniş Manyetik Kilit Bypass Kapısı
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
|---|---|
| ürün boyutu: | 3100*1400*2250mm (MM) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Mekanik Döner Tam Gövde Turnike Otomatik Kapı El İtmeli Paslanmaz Çelik
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
IP62 Dış Mekan Paslanma Önleyici Erişim Kontrolü Turnike Kapısı Paslanmaz Çelik Tam Yükseklik
| Ürün boyutu: | 1500*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Döner Bel Yüksek Turnike Açılır Kolu Turnike ESD Tripod SUS 304 Paslanmaz Çelik
| Net ağırlığı: | 45kg |
|---|---|
| Kartı kaydırın: | İsteğe bağlı |
| Konut malzemesi: | 304 Paslanmaz çelik dikey turnike |
Kamu İçin 304 Paslanmaz Çelik Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Yüz Tanımalı Turnike Kapısı |
|---|---|
| ürünün boyutu: | 1200 / 1400*280*1000mm |
| Başvuru: | Kapalı ve Açık |
Engelliler İçin Tam Otomatik Metal Bırakma Kolu Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
CE Onaylı Anti Rush Flap Bariyerler 304 Paslanmaz Çelik TCTP / IP, RS485
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Elektrikli Mekanik Yönetimli Paslanmaz Çelik Güvenlik Tam Boy Turnike Kapısı
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1630*1500*2300mm (MM) |
| Paket: | 3 paket, 7CBM |

