Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Yaya Çift Yönlü Tam Boy Turnike Kapısı RFID Kart / Parmak İzi Erişim Kontrolü
| Boyut: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | 4 paket, 10CBM |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
Fitness için Lüks Şekil Hız Kapısı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | Balon+sandık |
304 Paslanmaz Çelik ESD Kapısı Anti Statik Kontrol Aracı Esd Bilek Kayışı Test Cihazı
| Ürün Adı: | ESD test edici |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Özel Paslanmaz Çelik Güvenlik Kabini Prefabrik Dış Mekan Bekçi Kulübesi
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1.3*2.*2.4m veya Özel |
| Su geçirmez Derece: | IP54 |
Süpermarket için Paslanmaz Çelik Mekanik Turnike Çift Şeritli Erişim Kontrol Turnikeleri
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Paslanmaz Çelik Otomatik Kapı İki Yönlü Uzaktan Kontrol Güvenlik Döner Giriş Fiyat Giriş Kapısı Yürüyüşçü
| Erişim Kontrol Türü: | IC Kartı, RFID Kartı |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS485, RS-232 |
Kamu Binaları Lobisi Premium Kalite Tüplü tip engelli turnikeleri fiyatı
| Ürün adı: | Renkli çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| Malzeme: | Renkli çelik |
Kompakt 304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı 0.2s açık / kapalı zaman ve RS485 iletişim
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Otopark Girişi İçin Özel Yarım Boy Turnikeler LCD Ekran Açıkhava Reklamcılığı Yüz Tanıma Erişim Kapısı
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |

