Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
RFID Kart Okuyucu ve Yazılım Yönetimi ile Giriş Salıncak Bariyer Kapısı
| Product Name: | Bridge type swing turnstile |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Stadyum için 110 volt tam otomatik Hs kodu tripod turnike barkod tarayıcı
| Kol uzunluğu: | 51cm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -15°C~+75°C |
| Maksimum Erişim Genişliği: | 600mm |
Kızılötesi İndüksiyonlu Süpermarket Çift Yönlü Turnike Giriş Sistemleri
| Ürün adı: | Sesli ve ışıklı alarm istemi işlevlerine sahip süpermarket salıncaklı bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Çift RFID Kart Okuyucu Tripod Turnike Kapısı, giriş kontrol çözümleri
| Ev materyalleri: | standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | ≤600 mm |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
GYM Otomatik Kart RFID Erişim Kontrolü Turnike Kapısı, Turnike Güvenlik Kapıları Sus304
| Boyut: | 1200L*G280*Y1000mm |
|---|---|
| Kol uzunluğu: | 510mm |
| Uygulama: | Çadırlı iç / dış mekan, Şirket |
Gümüş Renkli TTripod Turnike Kapısı SUS Security Üç Metal Çubuk 110~240 V AC
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Barkod rfid arayüzü ile çift kapı erişim çift yönlü kanal elektrik güvenli kütüphane giriş turnike
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Otobüs veya tuvalet için bilezikli tam motorlu, dayanıklı, yüksek güvenlikli NFC turnike kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Barkod rfid arayüzlü çift yönlü kanal elektrik güvenli kütüphane giriş turnikesi
| Kullanım Kapsamı: | Yerleşim Alanı, Park, Eğlence parkı; Okul; Oyun Merkezi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Mekanizma Geçiş Kontrol Turnike Tripod Turnike Kapısı Barkod Okuyucu Giriş ve Çıkış
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim portu: | RS485,TCP/IP |

