Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Otomatik RFID Okuyuculu Havaalanı / Metro / Yüzme Salonu Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
0.5s Açık Zaman Hız Kapısı Turnike Yarım Boy Turnikeler Rfid Erişim Kontrolü
| Kullanım Kapsamı: | Yerleşim Alanı Girişi, Park, Lunapark, Okul, Oyun Merkezi |
|---|---|
| Boyut: | 1400 x 330 x 1000 mm (Y) |
| Kayar Kolların Yüksekliği: | 1m, 1,2m veya özel yapım 1,4 metre |
Barkod Tarayıcı ile Erişim Kontrolü Yüz Tanıma Turnike Suya Dayanıklı Dış Mekan
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Paslanmaz Çelik Özelleştirilebilir Özel Logo Çift Yönlü Salıncak Bariyer Kapısı / Otomatik Turnike
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
Led Yön Talimatlı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler Tripod Turnike Kapısı
| Ev materyalleri: | standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | 600 mm içinde |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Non Touch Enter Tripod Turnike Kapısı Şehir Tarihi Anıtları İçin Rfid Kapısı
| ürün boyutu: | 430*330*1081mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |
Turnike kapısı termo Vücut Sıcaklığı 1080P görüntüleme kızılötesi kanat stili manuel kılavuz kapı
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Güvenlik İçin Tam Otomatik RFID Turnike 90CM Geniş Geçiş
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | < 40 kişi/dakika |
| Erişim Genişliği: | 60,90cm veya daha uzun, özel yapım olabilir |
Dikey Güvenlik Otomatik olarak devre dışı bırakır Kontrolör RFID Kartı Açık Kargo Paslanmaz Çelik Özel Kapı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Akıllı Kartlı Elektronik Erişim Kontrolü RFID Turnike Bariyeri
| Uygulama: | Stadyum, pulic alan, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |

