Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Yüksek Çift Yönlü Turnike Tam Otomatik Kapaklı Yaya Yarım Boy Turnikeler Bariyer Kapısı
| Yön: | Çift yönlü/Tek yönlü geçiş |
|---|---|
| Ekran ekranı: | İsteğe bağlı |
| Tip: | tek kanat veya çift kanat |
Hız İki Şeritli Yarım Boy Turnikeler Geri Çekilebilir Giriş Bariyer Kapısı
| Boyut: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Ana malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru: | Carport, otel, evin girişi / çıkışı |
Çin yüksek hızlı şerit kapısı rfid salıncak bariyeri yaya giriş erişimi için Yarım Yükseklik Turnikeleri
| Geçiş hızı: | 50 kişi/dak. (IC Kartı) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
Parmak izi Tam otomatik salıncak döner bariyer Havaalanları için kalabalık giriş
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
304 Paslanmaz Çelik Dönüştürme Erişim Kontrolü, 0.4s Bariyer Açma/Kapatma Zamanı ve 30-40 Kişi/Min için RS485 İletişim
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, Yüz Tanıma |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
Vip Müşteriler, Yüz veya Bilet Tanıma için Giriş Yüksek Hızlı Kapı Turnike Bariyeri
| ürün boyutu: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| kanat malzemesi: | Akrilik |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
CE Approved Bi-Directional Steel Gate Turnstile with Smart Card RFID Interface and IP54 Protection
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
Dokunulmaz Handikap Turnike Silindir Otomatik Bariyer Kapısı 24V Fırça DC Motor
| Ürün adı: | Otomatik Swing Barrier |
|---|---|
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm, yükseklik 1000 m |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Otomatik Vücut Algılama Turnike Flap Bariyer 304 SS Yüz Tanıma RFID Okuyucu
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
Özelleştirilmiş RFID Okuyucu Salıncak Kapısı Turnike Yarım Yükseklik Tek Şerit 850mm Genişlik
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Banka, hastane, havaalanı, ofis |
| Geçit genişliği: | 600-1200mm |

