Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Biyometrik Erişim Kontrol sistemi için sayaçlı Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrol sistemi için sayaçlı Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Ofis r süpermarket bina için RFID salıncak bariyer kapısı anti-Kızılötesi kelepçe işlevi
| Ürün adı: | Ofis r süpermarket bina için RFID salıncak bariyer kapısı anti-Kızılötesi kelepçe işlevi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Konut Alanı ve Turizm için tek veya çift yönlü döner bariyer kapısı
| Ürün adı: | Konut Alanı ve Turizm için tek veya çift yönlü döner bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Su geçirmez paslanmaz Salıncak Bariyer Kapısı, Yüzme Salonu salıncak kolu bariyeri
| Ürün adı: | Yüzme Salonu ve Fitness Salonu için su geçirmez paslanmaz salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
ESD Test Cihazı ile Elektronik Mekanizma Salıncak Bariyer Kapısı turnike
| Ürün adı: | Barkod Sistemi ve ESD Test Cihazı ile Elektronik Mekanizma Swing Bariyer turnike |
|---|---|
| Motor: | DC24V |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Çift motorlu uzaktan kumanda Parmak izi ve RFID okuyuculu salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | Çift motorlu uzaktan kumanda Parmak izi ve RFID okuyuculu salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Güvenlik Kartı Tripod Turnike Kapısı Kapı Geçiş Kontrolü TCP/IP 12 Ay Garanti
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Android sistemi yüksek hızlı koruyucu yüz maskesi termometre yüz tanıma turnike giriş kapısı fabrika fiyatı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Yüz Tanıma Cam Flap 2.2m Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Sütun Manuel Tek Yönlü Salıncak Bariyer Kapısı, Süpermarket Kol Bariyeri
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 168mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

