Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Yasadışı Davetsiz Misafirleri Önlemek İçin Sesli / Işıklı Alarmlı Tam Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı Erişimi
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Tip: | Köprü akıllı salıncak bariyer kapısı |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |
Bel Yüksekliği Salıncak Kapısı Turnike 90CM Geniş Rahat Ücretsiz Geçiş Kitaplığı Musluk Kartları Erişimi
| Tip: | tek motorlu ve çift motorlu |
|---|---|
| Erişim Genişliği: | 550~1200mm |
| Boyut: | 1400 * 200 * 1000 mm |
Jetonlu veya Jetonlu Yarım Boy Turnike Genel Alan Giriş Çıkış Kapıları
| Kalem: | GAT-310 |
|---|---|
| sürüm: | yarı otomatik / tam otomatik |
| Brüt ağırlık: | 75kg |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
OEM Logo Kaydırıcı Döner / QR Kodu Nfc Spor Salonu Kapısı / Kamu Lobisi için Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Çalışma yönü: | 1 yönlü |
Yüz Okuyucu TCP IP İletişim Barkodu ile Çift Yönlü Hız Kapısı Turnike
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Barkod Karekod Tripod Erişim Kontrol Turnikeleri
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |
Fitness Kulübü Barkod Check In Speed Gate Turnike, Ofis Salıncak Turnike
| Açılış saati: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*300*1000mm |
| kanat malzemesi: | Akrilik |
Ofis Binası İçin Yaya Yüz Tanıma Turnike Otomatik Çift Yönlü
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Metro Havaalanı İçin Yüz Tanıma Yaya Erişim Kontrolü Kapıları Güvenliği
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |

