Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 746 Ürünler.
Dayanıklı Paslanmaz Çelik Salıncak Bariyer Kapısı RS485 Port Turnike Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 380(U)*280(G)*1000(Y) (MM) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Köprü otomatik salıncak bariyer kapısı |
LED sayma ve kızılötesi sensörlü süpermarket salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | LED sayma ve kızılötesi sensörlü süpermarket salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Sesli ve ışıklı alarm istemi işlevlerine sahip süpermarket salıncaklı bariyer kapısı
| Ürün adı: | Sesli ve ışıklı alarm istemi işlevlerine sahip süpermarket salıncaklı bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Turizm ve GYM için elektro mekanik Sayaç Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Turizm ve GYM için elektro mekanik Sayaç Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Çalışma ortamı: | Çalışma ortamı: iç/dış mekan (çadır üstü) -10℃~70℃ |
RFID Biyometrik Barkod Hız Kapısı Turnike Qr Kodlu Geçiş Kontrol Sistemleri
| ürün boyutu: | 1500x120x1000H mm, (veya boyutu özelleştirin) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Geçit genişliği: | Seçenek için 600 ~ 900mm |
Erişim Kontrol Sistemi için Otomatik Yaya Kayar Hız Kapısı Turnike IP54
| Ürün adı: | Sürgülü Hız Kapısı Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Barkod RFID Sıcaklık Yüz Tanıma Tripod Turnike Kapısı
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
NFC Kartları Hız Kapısı Turnike Çift Yönlü Optik Turnike Flap Kapısı
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
Darbe Önleyici ve Kırpmayı Önleyen Salıncak Bariyer Kapısı IP54 Otomatik
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 168mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
VIP ve Engelli Otomatik Yaya Salıncak Kapı Geçiş Kontrol Akıllı Alarm Cihazı
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

