Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Akıllı Kartlı Elektronik Erişim Kontrolü RFID Turnike Bariyeri
| Uygulama: | Stadyum, pulic alan, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü Swing Barrier Speed Gate
| Boyut: | 1400*120*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
yaya kontrolü Tam otomatik Yarım Boy Turnikeler kapı bariyer sistemi yön oku
| Uygulama: | Stadyum, pulic alan, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Ürün adı: | Erişim Kontrolü Tripod Turnike |
Akıllı paslanmaz kapı çift yönlü yarım yükseklik kanatlı güvenlik turnike kapı erişim kartı okuyucu
| Boyut: | L600*G300*Y1000mm |
|---|---|
| Tip: | Tek çekirdekli |
| geçiş hızı: | 35 kişi/dk |
Açık ve Kapalı IC Kimlik Kartı Erişim Kontrolü Boyalı Salıncak Kapısı, Yüksek Sınıf Salıncak Kapısı
| Öğe adı: | Boyalı Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Ambalaj bilgileri: | karton + tahta sandık/sandık |
Spor Salonu İçin Çift Yönlü Yaya Qr Kodu Salıncak Bariyer Kapısı Turnike Sütun Kapı Sistemi
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Kutup boyutu: | çap 168mm; yükseklik 1050mm |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |
Yüksek Sınıf Cam Genişliği 900 mm Kart Okuyuculu Swing Bariyer Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Çoklu Okuma Tam Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı 304 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Swing Bariyer Kapısı/Swing turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Fabrika istasyonu için tüm elektrikli mekanik döner tripodHalf Yükseklik Turnike kapısı
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
RFID Döner Güvenlik Kapısı
| Ürün Adı: | Sayaç sistemli ve QR kodlu / Barkod okuyuculu otobüs istasyonu RFID Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Çalışma Voltajı:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Net ağırlığı: | 90kg |

