Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Giriş ve Çıkış Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı Akıllı Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Akıllı Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı Hepsi Bir Arada Sistem Kolay Kurulum Kapıları
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Ücret Yönetimi için sayaçlı / otomatik salınımlı kapılı Supermaret Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Süpermarket ve Ücret Yönetimi için sayaçlı döner sürgülü kapı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Uzun ömürlü Swing Bariyer Kapısı, IR gösterge sistemli uzaktan kumandalı Hız Kapısı Sistemleri
| Ürün adı: | Uzaktan kumandada IR gösterge sistemi ile uzun ömürlü Swing bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Prestige QR / Barkod Tarayıcı Turnike
| Ürün adı: | QR / Barkodlu Erişim Kontrol Kapısı |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*980mm |
Otomatik Döner Turnike Güvenlik Kapıları
| Ürün adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200mm (U) * 300mm (G) * 980mm (Y) |
| Malzeme: | standart 304 paslanmaz çelik |
Otomatik Yeniden Konumlandırma Güvenliği Rfid Swing Turnike Esnek IR Dedektörü DC 24V Fırça Motoru
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Otomatik Kontrol Alarm Fonksiyonu Salıncak Bariyer Kapı Yön Ekranı Kimlik Kartı Okuyucu
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 350*280*990mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yarım Yükseklikte Çoklu Okuma Yazma Cihazı Salıncak Kapısı Turnike Uzaktan Kumandalı Düğme
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Konut Topluluğu İçin Alarm Fonksiyonlu Kızılötesi Işınlar Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |

