Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Mifare Kart Otomatik Tam Yükseklik Dönerleri
| Boyut: | 2450 (U) * 1500 (G) * 2300 (Y) mm, özel ölçü yapılabilir |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Ürün Adı: | İnşaat Alanı Tam Yükseklikte Döner |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
304 Paslanmaz Çelik Flap Dönüştürücü fırçalı motorlu ve LED Işık Rengi Katılım Kaydı için İsteğe bağlı
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Yüksek Hızlı Yaya Turnike Kapısı Geçiş Kontrol Yüz Tanıma Terminali
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*180*1000mm |
| Güç kaynağı: | AC100V-240V |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
NFC Bileklikler Silikon Turnike Güvenlik Kapıları 13.56MHz Akıllı RFID
| Boyut: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Barkod / Bimetrik Tam Boy Kapı Hepsi Bir Arada Sistem İç Giriş Kapısı RS485
| Boyut: | 2600L*1350 W*2300HMM (Özel Boyut Olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Paket: | 4 paket, 9 cbm |
Kompakt 304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı 0.2s açık / kapalı zaman ve RS485 iletişim
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

