Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik Tam Yükseklik Döner Kapı Barkod Tarayıcısı ile Tek Geçit
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Çift motorlu Geçiş Kontrol Turnikeleri rfid kartlı yaya turnike kapısı
| Ev materyalleri: | 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | ≤600 mm |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Anti Tailgating Biyometrik Engelli Erişim Turnike Kapısı
| Boyut: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Ana malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
Çift Yönlü SS304 Biyometrik Yüz Tripod Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
|---|---|
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Bina için RFID / Parmak İzi / Yüz Tarama Erişim Kontrolü Turnike Kapısı OEM ODM
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
Elektronik Seyirci Sistemi ESD Kapısı Paslanmaz Çelik Döner Tripod Turnike Kapısı
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Ücretsiz Yazılım ile Akıllı Mekanizma ESD Kapısı Biyometrik Tarayıcı Flap Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
OEM Tripod Turnstile, 25-30 kişi/dakikada geçiş hızı 55-60cm Geçiş Genişi ve 1.2-1.5mm Çelik Kalınlığı
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
break
| Boyut: | 2760*1350*2350mm (özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik / 202 Çelik / 316 Çelik |
| Paket: | 4 paket, 10CBM |
Yüz Tanıma Sensörleri ile Üçgen Döndürme 304 SS LED Tripod Turnike Kapısı
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| geçiş hızı: | Dakikada 25-30 kişi |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |

