Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
OEM Logo QR Code Kaydırıcı Döner Kapı Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı Halk Lobisi için
| Çalışma ortamı: | iç / dış mekan, -10-70 derece |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
24 Aylık Garanti ve 1200*280*1000 mm Boyutlu Paslanmaz Çelik 304 ESD Döner Kapısı
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000 mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |
Dayanıklı Otomatik Turnike Kapısı Açık Pas Önleyici Otomatik Sıfırlama Köprü Tipi
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
DC Fırçasız Motorlu Otomatik Turnike Kapısı RFID Erişim Kontrolü Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi/dak (normalde açık) |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
RFID Erişim Kontrolü Bırakma Kolu Kapısı Döner 3 Kollu Döner Tripod Turnike Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Stadyum / Spor Salonu / Devlet Otomatik Sistemleri Turnikeler CE Yüksek Hızlı Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1500L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Paket: | 3 paket, 7CBM |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
TCP IP RS485 SUS304 Silindir Hızlı Turnike Kapısı
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
2 Kanal Temassız Kızılötesi Anti Atlama Tripod Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, kalınlık 1,3 mm'den az değildir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kol uzunluğu: | 510mm |
Üç Şeritli 2250mm Tam Boy Turnike Kapısı Biyometrik Yüz Tarayıcı Led Sayaç
| Ürün Boyutu: | 4100 (U) * 1500 (G) * 2250 (Y) mm |
|---|---|
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
168mm İnce Silindirik Salıncak Bariyer Kapısı Akrilik Kol Barkod Hız Turnike Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Kutup boyutu: | çap 168mm; yükseklik 1050mm |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |

