Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Yüksek End Çift Kanal Erişim Kontrolü Döner Kapı Tam Yükseklik Döner Kapı Dışarıya
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
8 inçlik LCD ESD Tester Döner Kapı 1200mm Paslanmaz Çelik
| Turnike boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| ESD pedal boyutu: | 400mm (w) x 420mm (l) x 20mm (h) |
| Kayıt kapasitesi: | 100.000 veya daha fazla |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
Acil Girişli Paslanmaz Çelik Geçit Tam Boy Turnike
| ürün boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Yüksek Güvenlikli Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Esd Kart Okuyucu RS485 SUS304 90cm Kol Salıncak Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Manyetik RS485 SS304 IP54 Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Üç kol uzunluğu: | 51cm |
| geçiş hızı: | 25~32 kişi / dakika |
Süpermarket Tek yönlü El Salıncak Yürüyüşçü Döner Kapısı 90cm Uzun Kanal
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), iç ve dış mekan kulübeli |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |
Anti Panik Yaya Turnike Kapısı LED Trafik Işıkları Rehberliği ESD Turnike Kapısı Sistemi
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
500mm - 600mm Geçiş Genişliği Tripod Turnike Kapısı AC110 - 240V Güç Kaynağı
| Geçiş hızı: | 30 ~ 40 kişi/dakika |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
İnsanlar Karşı Süzme Döner Kapı QR Kodu Giriş Lobisi için Döner
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

