Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
break
| Boyut: | 2760*1350*2350mm (özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik / 202 Çelik / 316 Çelik |
| Paket: | 4 paket, 10CBM |
IS9001 Tripod Turnike Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Mekanizma Zk RS485 Parmak İzi Tokat Turnike Kapısı 0.2 Saniye
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
| Garanti: | 1 yıl |
Çift Yönlü Havalimanları Metro İstasyonu tek turnike, Otomatik Döner Kapı
| Boyut: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| paket: | 4 paket, 10CBM |
tekerlekli sandalye için tokatlamak kart erişim kontrolü turnike kapısı
| Geçit genişliği: | 110cm, 90cm,60cm |
|---|---|
| Uygulama: | Fabrika, sınır, bitki, okul, spor salonu |
| Salıncak paneli uzunluğu: | PC başına 35 ~ 90 cm |
RFID / 2D Okuyucular Tam Gövde Turnike Paslanmaz Çelik 1.1mts Geniş Manyetik Kilit Bypass Kapısı
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
|---|---|
| ürün boyutu: | 3100*1400*2250mm (MM) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Fabrika Girişi Parmak İzi Tarama Salıncak Bariyer Kapısı Anti Statik ESD Sarma Kayışı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Mekanik Döner Tam Gövde Turnike Otomatik Kapı El İtmeli Paslanmaz Çelik
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
Havaalanı İçin Tam Otomatik RFID Hızlı Güvenlik Erişim Kapıları Paslanmaz Çelik Yüksek Bölme
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1500*G200*Y1000mm |
Otogar Tam Boy Turnike 1.5m Geniş Parmak İzi Okuyucu Elektronik Tam Yükseklik
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1500*1400*2250mm (MM) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |

