Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
SUS304 Yaya Erişimi Kontrol Turnike Kapısı
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Ofis Binası QR Kod Turnike NFC Kart Okuyucu Salıncak Turnike Kapısı
| Boyut: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Mekanizma DC Fırçasız Motor Hızlı Turnike Kapısı Otomatik 1.8metre Yükseklik Cam Bariyer
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Akıllı Yüz Tanıma Yaya Bariyeri Kapısı Kayar Turnike Kapısı QR Kod Okuyucu
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Ofis Swing Turnstile Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi Swing Barrier Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Üç Kollu Tripod Turnike Kapısı
| Konut malzemesi: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçit genişliği: | ≤600 mm |
| Çıkış sinyali: | standart Röle sinyali |
Hapishane İki Geçişli Turnike Kapısı Otomatik Cam Kapı Yüksek Güvenlik
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
SPOR GYM Girişi Çift Yönlü Flap Bariyer Kapısı SUS304 NFC Tarayıcı Yaya Turnike Kapısı
| şerit genişliği: | 550~900mm |
|---|---|
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
RS485 600mm Geçiş Bileti Okuyucu Tripod Turnike Kapısı
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
Yarım Yükseklik Güvenlik Tripod Turnike Kapısı Erişim Kontrolü QR Kodu RFID Kart Okuyucu
| Boyut: | 1200L*G280*Y1000mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | -10-70 derece |
| Geçmek: | İki yönlü geçiş |

