Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Tek Yönlü Turnike Giriş Kapıları QR Kodu RFID Okuyucu Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Akıllı RFID Kart Flap Turnike Kapısı Yüksek Hızlı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Su geçirmez İç ve Dış Yürüyüşçü Biometrik Erişim Kontrolü Döner Kapı Swing Barrier Yüz Tanıma Döner
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Tip: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Garanti: | Bir yıl |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Anti Pinch ESD Turnike Kapı Sistemi Çift Kanallı Paslanmaz Çelik ESD Bileklik Testi
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Yaya Tripod Turnike Kapısı Stadyum İçin Tam Otomatik Erişim Kontrolü 3 Kol
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Trafik Otopark Güvenlik Bariyeri Kapısı Araç 24V DC Motor Rfid Okuyucu
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
RFID Kart Okuyucu Güvenlik Stativ Döner Kapı Yarım Otomatik Erişim Kontrolü
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| Uygulama: | açık, otel, havaalanı |
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
Su geçirmez konut salıncak kapısı spor salonu için elektronik RFID bariyer kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
304/316 Stainless Steel Automatic Turnstile Gate İç ve Dış Erişim Kontrolü için
| Lane: | Genişlik 600-900mm Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
| Tip: | Yarı otomatik/Tam Otomatik/manuel |

