Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ controlled access turnstiles ] eşleşme 1015 Ürünler.
Led Yön Talimatlı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler Tripod Turnike Kapısı
| Ev materyalleri: | standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | 600 mm içinde |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Tren İstasyonu Çift Yönlü Güvenlik Erişim Kapıları / Tripod Erişim Sistemi
| Ev materyalleri: | Standart 304# paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | 600 mm içinde |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Özel LANE Genişliği 600-900mm Yüz Tanıma Yarım Otomatik Döner 1200*280*1000mm Boyutları ile
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lane: | Genişlik 600-900mm Özelleştirilmiş |
| Türü: | Yarı otomatik/Tam Otomatik/manuel |
Güvenli erişim için özelleştirilebilir pürüzsüz yaya hız kapısı virajı 600-900mm
| Türü: | Yarı otomatik/Tam Otomatik/manuel |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
| Boyut: | 1200*280*1000mm Veya Özelleştirilmiş |
Android 8 İnç Yüz Tanıma Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Öğe adı: | Yüz Tanıma Turnike Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | İç ve Dış Mekan |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
İç / Dış Mekan İçin Paslanmaz Çelik Dikdörtgen Güvenlik Turnike Kapısı Bi Yönlü
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Açılış Yönü: | çift yönlü |
| Alarm: | - Evet. |
Ofis Binası / Otel / Havaalanı / Topluluk İçin Erişim Kontrol Turnike
| Ürün adı: | Ofis Binası / Otel / Havaalanı / Topluluk İçin Turnike |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 70kg |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik veya 316 paslanmaz çelik |
Yüz Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Yüz Erişim Kontrol Turnike Kapısı |
|---|---|
| Takım Elbise: | İç ve Dış Mekan |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Metro Demiryolu Metrosu İçin Rfid Sistemi Hız Kapısı Turnike Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | Saat Seyirci Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Yüz Tanıma Turnike Bariyer Kapısı
| Öğe Adı: | Yüz Tanıma Turnike Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Başvuru: | İç ve Dış Mekan |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |

