Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
CE 120 Volt Güç kaynağı Madeni Para Toplayıcı ile Tripod Turnike Kapısı, Kararlı Çalışma
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
|---|---|
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1100mm (Y) |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Dijital Yüz Tanıma Turnike, Salıncak Bariyer Kapısı Erişim Kontrol Sistemi
| Ürün Boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Akıllı Açılır Kol Tripod Turnike Rfid Kart Okuyucular ile HS Kod Mekanizması
| Ürün adı: | yarı otomatik veya tam otomatik Tip Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Elektronik Akrilik Flap Bariyer Kapısı 2 Yollu Şeritler İç Mekan Olaylarında Çift Yönlü RFID Bariyeri
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Gürültü Yok Kütüphane Sergi Salonu Yüz Tanıma / RFID Kartlı Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş Genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış (Sığınak),iç mekan |
| Ürün adı: | Sergi Salonu Turnike Kapısı |
Kart / RFID Bileklik Elektronik Turnike Kapısı, yaya kapısı erişim kontrolü Özel
| Ürün adı: | RFID Bilezik Tripod Turnike Kapısı |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Jetonlu metro tripod turnike erişim kontrol sistemi SDK yazılımı ödeme yönetimi
| Ev materyalleri: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | Geçiş genişliği: ≤600 mm |
| Türü: | Jetonlu tripod turnikesi |
Su Geçirmez Flap Bariyer Kapısı Otomatik Esd Ayak Denetleyicisi 90cm Geniş Güvenlik Sistemi
| Malzeme: | 1,5 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Hükümet Binaları Girişi İçin 12M Uzun Yüksek Güvenlikli Yol Bloğu Bariyer Koruması
| Tip: | Tam otomatik hidrolik kontrol sistemi |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
Eğlence Parkı İçin Bırak Kol Madeni Para ve Jeton Kontrollü Erişim Turnikeleri
| Ev materyalleri: | Standart 304# paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | ≤ 600 mm |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |

