Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Süpermarket Erişim Kontrolünde Bel Yüksekliği Otomatik Döndürme Tripod Turnike Kapısı
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Malzeme: | Yurtiçi standart 304 # paslanmaz çelik |
| çalışma hareketi: | Çalışma hareketi: DC24V solenoid valf |
Stadyum/Spor Salonu/Sinema/Manzara Alanı İçin Qr Kod Barkod Bel Yüksekliği Turnike
| Ürün adı: | Qr Code Barkod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Akıllı DC 24V Erişim Kontrolü Güvenlik Salıncak Kapısı, Havaalanı Salıncak Kapıları
| Ürün adı: | erişim kontrolü turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Okul supermaket istasyonu için akış kontrolü döner kol Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Okul supermaket istasyonu için akış kontrolü döner kol tripod turnike güvenlik kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Biyometrik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürünün boyutu: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı 600 - 900mm Geçiş genişliği çift yönlü ayarlanabilir
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Akıllı Yürüyüş Engelli Kapısı
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
Paslanmaz Çelik Erişim Kontrol Sistemi Tripod Turnike Kapısı Yaya Hız Kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Turist CE Onaylı RFID Biletleme Sistemi Elektronik Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | Standart 304 Paslanmaz Çelik |
Restoran Salonu İçin Yüksek Hızlı Edestrian Bariyer Kapısı Paslanmaz Çelik Erişim Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |

