Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik ile Hidrolik Kontrol Arabaları Bariyer Yol Engelleyici Sistemi
| Koruma sınıfı: | IP54 |
|---|---|
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
| İletişim mesafesi: | ≤1200m |
Çift Yönlü Tripod Bariyer Kapısı Fabrika Erişim Kontrolü Güvenliği
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
304 Paslanmaz Çelik Flipper Bariyer Kapısı 1200x300x1000mm NFC RFID Erişim
| Güç kaynağını değiştirmek: | AC220 ±%10 V 50Hz veya AC110 ±%10 V 60Hz |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Boyut: | 1200 * 300 * 1000mm |
51cm Kol SUS304 IP54 ESD Kapısı Akıllı Yaya Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Yürüyüşçü Engelli Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 |
| Kontrol yazılımı: | - Evet. |
Metro İstasyonu için Biyometrik Tanıma DC24V Flap Bariyer Kapısı
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
CE Onaylı Hızlı Salıncak Bariyer Kapısı, RFID QR Kod Okuyucu ile
| Boyut: | 1200(U)*300(G)*1000(Y)MM |
|---|---|
| çalışma gücü: | AC 110V / 60HZ |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
4 Geçiş Şeridi Sıcaklığı Yüz Algılama ESD Flap Bariyer Kapısı
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Akış hızları: | Dakikada 35 veya 40 kişi |
|---|---|
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
Akrilik Cam SS316 0.6s Flap Bariyer Kapısı 40person/Dk
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
Termal Kanal 900mm 0.6S Bel Yüksekliği Yaya Bariyeri
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |

