Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
Ofis Binası Otomatik kontrollü geçiş turnikeleri Bel Yüksek
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
GYM Otomatik Kart RFID Erişim Kontrolü Turnike Kapısı, Turnike Güvenlik Kapıları Sus304
| Boyut: | 1200L*G280*Y1000mm |
|---|---|
| Kol uzunluğu: | 510mm |
| Uygulama: | Çadırlı iç / dış mekan, Şirket |
Eğlence Parkı Barkod Tarayıcısı Döner
| Ürün adı: | QR Kodu Erişim Kontrolü Turnikesi |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |
Optik Sensörler 0.6s Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı Anti-Tailgating
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
Kolay Kullanım Yüzme Havuzu / Spor Salonu Tripod Turnike Kapısı, Bilezik Okuyucu
| Ürün adı: | RFID Bilezik Tripod Turnike Kapısı |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Yaya Trafiği Portatif giriş Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
10mA SUS304 SDK Termal Görüntüleme Yaya Salıncak Kapısı
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz çelik |
ESD Tripod Turnike Ayak Pedallı Geçiş Kontrol Sistemi & 8 İnç Bilgisayar ESD Teste Gates
| Ürün adı: | Esd Tripod Turnike |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Akıllı akış kontrolü için otobüs istasyonu üç kollu kapı tripod turnike
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.6 saniye |
Erişim Kontrolü Tripod Turnike Kapısı, yaya güvenlik kapıları Yarı otomatik
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |

