Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Yüzme Havuzu Girişi için Yarım Boy Jetonlu veya Jetonlu turnike giriş kapıları
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1100mm (Y) |
Mekanizma Geçiş Kontrol Turnike Tripod Turnike Kapısı Barkod Okuyucu Giriş ve Çıkış
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Madeni para operatörlü / RFID barkodlu dış mekan girişi Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Qr barkod ve parmak izi tarayıcı ve RFID okuyucu ile Esd tripod turnike bariyeri |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
| geçiş hızı: | 30-40 kişi/dakika |
Atölye turnike giriş kapıları , Test Cihazı ile esd turnike güvenlik sistemleri
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Giriş İçin Biyometrik Otomatik Döndürme Tripod Turnike Kapısı Yarım Yükseklik
| Ev materyalleri: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | Geçiş genişliği: ≤600 mm |
| Türü: | Üç ayaklı turniket |
Turistik Alan, Müze, Sinema Girişi İçin Otomatik Barkod / Qr Kodlu Turnike Bilet Yönetim Sistemleri
| Ürün adı: | Bilet Yönetim Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Metro İstasyonu, Otobüs Terminali, Manzara, Sinema, Stadyum, Konser vb. |
| Tip: | Bilet Yönetim Sistemli Turnike Kapısı |
document.title='
| Ürün Adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
RFID Bilezik / Madeni Para / RFID Kartı ile Çalışan Su Geçirmez Uzun Ömür Boyu bel yüksek turnikeler
| Ürün adı: | Yüzme Havuzu Turnike |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Yüksek Kalite ile Kapalı Paslanmaz Çelik Gövde Güvenlik Tripod Turnike
| Ürün adı: | Tripod Turnike kapısı |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Turizm / Spor için Barkod Sistemi RFID Kart Okuyucu Erişim Kontrolü turnike
| Ürün Adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

