Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Elektronik Güvenlik OEM / ODM Turnike Rfid Kontrollü Dikey Manuel Bariyerler
| Ürün Adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 420*330*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yön Ekranı Etkili Tripod Erişim Sistemi, Otobüs Paralı turnike kapıları
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 320*310*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Mifare Kart Okuyuculu 304 Paslanmaz Çelik Yarı Otomatik Dikey Tripod Turnike
| Ürün adı: | Portatif Tripod Turnike |
|---|---|
| Boyut: | 430*280*990mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Trafik / Ofis Binası İçin Akıllı 3 Kol Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Erişim Kontrolü Tripod Turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Akıllı Güvenlik Tripod Turnike Kapısı 220V / 110V Çalışma Gücü
| Ürün adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
Okul / Otel İçin Kuyruk Önleyici Güvenlik Havaalanı Biyometrik Turnike Bariyeri Led Ekran
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Pas Korumalı Tripod Turnike Kapısı Konut, Spor Salonu İçin Dış Tahrip Etmeye Direnç
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
304 Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kapısı Hidrolik Amortisörler Akıllı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
RFID Tripod Turnike Kapı Mekanizması, Paslanmaz Çelik giriş güvenlik sistemleri
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Yüksek Güvenlikli Flap Bariyer Kapısı Özelleştirilmiş Led Işık Değiştirilebilir
| Ürün adı: | Yüksek Güvenlikli Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |

