Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
NFC Kartları Tema Parkı Tripod Turnike Kapısı Sayaç Girişi İçin Yolcu Okuyucu
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |
Fabrika / turizm / bina lobisi için Sayaçlı RFID geçiş girişi Tripod Turnike
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
8 İnç LCD Ekran ESD Turnike Geçiş Sistemi, Ayak Pedalı ve Bileklik ile
| Boyut: | L1200/1400xw280xh1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Hızlı Geçiş Bariyer Kapısı Hareket İmalat Mağazası Salıncak Bariyer Destek 600mm Genişlik Kapı Kanadı Erişim Kontrol Turnikesi
| Erişim Kontrol Türü: | Rfid kartı |
|---|---|
| Aç/Kapatma Saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | TCP/IP |
Süpermarket Çıkış / giriş yüksek hız ve kapı Erişim Kontrolü acele alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID kanatlı bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| çalışma voltajı:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
Döner kapı Güvenlik yaya kontrolünde optik tripod turnike kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
|---|---|
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
| Geçiş genişliği: | 600mm |
Konut Topluluğu için RFID / IR Sensör Silindir yaya bariyer kapısı
| ürünün boyutu: | 1200*168*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | yaya bariyeri kapısı |
Trafik Otopark Güvenlik Bariyeri Kapısı Araç 24V DC Motor Rfid Okuyucu
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Ofis r süpermarket bina için RFID salıncak bariyer kapısı anti-Kızılötesi kelepçe işlevi
| Ürün adı: | Ofis r süpermarket bina için RFID salıncak bariyer kapısı anti-Kızılötesi kelepçe işlevi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Konut Alanı ve Turizm için tek veya çift yönlü döner bariyer kapısı
| Ürün adı: | Konut Alanı ve Turizm için tek veya çift yönlü döner bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |

