Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
Ücretsiz Yazılım ile Akıllı Mekanizma ESD Kapısı Biyometrik Tarayıcı Flap Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Otomatik Swing Barrier Baffle Gate Turntile Ofis Hızlı Erişim Kontrolü Akıllı Otel Uzaktan Kumanda Giriş
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
Su geçirmez İç ve Dış Yürüyüşçü Biometrik Erişim Kontrolü Döner Kapı Swing Barrier Yüz Tanıma Döner
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Tip: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
Geniş Şeritli Yaya Salıncak Kapısı, Otomatik DC Giriş Bariyer Kapısı Ofis Binası
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
|---|---|
| Boyut: | U1400xG200xY1000mm |
| Tip: | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
Güvenlik Termal Tarayıcı Sayaç Sistemi ile Elektronik Salıncak Bariyer Erişim Kontrolü Turnikeler
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |
Sıcaklık İzleme Erişim Kontrol Sistemi ile Çift DC Fırçasız Motor Flap Turnike Kapısı
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Otomatik 2 Yolu Yüksek Hızlı Flap Barrier Turnstile, 0.2s Açma/Kapatma Zamanı ve RS-232 RS485 İletişim
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Paslanmaz Çelik 304 IP54 Korumalı ve 0.4s Bariyer Açma/Kapama Süreli Otomatik Yarım Boy Turnike Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Paslanmaz Çelik Özelleştirilebilir Özel Logo Çift Yönlü Salıncak Bariyer Kapısı / Otomatik Turnike
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |

