Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Yarı Otomatik Kontrollü Yolcu Güvenliği Yaya Salıncak Bariyeri RS485 / TCP / IP Arayüzü
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Kızılötesi Işınlar RS485 Arayüzü ile 50HZ Erişim Kontrolü turnike güvenlik kapıları
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Aktarma: | Tamamen elektrikli mekanik |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
QR Barkod RFID Okuyucu Tripod Turnike Kapısı Android Tablet
| Kol uzunluğu: | 510mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 65Kg |
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
Manyetik RS485 SS304 IP54 Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Üç kol uzunluğu: | 51cm |
| geçiş hızı: | 25~32 kişi / dakika |
Anti Tailgating SS316 Silindirik Salıncak Turnike RS485
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Ofis Geçiş Kontrol Turnikeleri 60cm Geçiş Genişliği Flap Bariyer Turnikeleri
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Biyometrik Otomatik Tanıma Okuyuculu Kapalı Atölye Erişim Kontrolü Turnike
| ürün boyutu: | 1400*200*1000 mm /özelleştirilmiş |
|---|---|
| Olağan iş hayatı: | > 5000000 zamanları |
| Ağırlık: | 65kg |
Otomatik İndüksiyon Hız Çizgisi Kart Yutma / Yüz Tanıma ile Dönüştürücü
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı dış mekan |
600mm Geçit Genişi Tam Yükseklik Döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
LED Gösterge Işığı Tek Motorlu Flap Bariyer Turnike 220v / 110v Güç Kaynağı
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |

