Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
zk erişim okuyucu Yarım yükseklik veya Tam Yüksek Turnike Geri Çekilebilir Cam Bariyer, kapalı tiyatro için hız kapısı
| ürün boyutu: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Yön: | hem giriş hem var olma |
| Yol genişliği: | 600mm |
İnce Rfid Çift Tam Boy Turnike Kapısı Erişim Kontrol Bariyer Sistemi
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
|---|---|
| Malzeme: | SS 304, kalın 1,5 mm ~ 2,0 mm |
| Geçme oranı: | 35~40 kişi/dk |
Yüz Okuyucu TCP IP İletişim Barkodu ile Çift Yönlü Hız Kapısı Turnike
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
IC ID Barkod Parmak İzi Salıncak Kapısı Turnike Yüz Tanıma
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
Ayak Standı 1.5 metre Salıncak Bariyer Kapısı RS485 304 Paslanmaz Çelik Turnikeler
| ürün boyutu: | 280*330*1500mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Modern Kızılötesi Kamera Geçidi ile Yüzme Havuzu Flap Hız Turnike Kapısı
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
304SUS Yüksek Hızlı Salıncak Bariyer Turnike Yüz Tanıma Turnike
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
SS304 Güvenlik Erişim Kontrolü Yönetimi Flap Barrier Gate Turnstile Güvenlik Kapısı Tren için
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Kamu Binaları Lobisi Premium Kalite Tüplü tip engelli turnikeleri fiyatı
| Ürün adı: | Renkli çelik nöbetçi kulübesi |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| Malzeme: | Renkli çelik |

