Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Lobi Erişim Kontrolü Bel Yüksekliği Turnike Şeffaf Kanatlı Optik Turnike Üreticileri
| Uygulama: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Atölye için Üç Geçit ESD Elektrikli Tripod Turnike Kapısı Taşınabilir 3 Kol
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Kuyruk Önleyici Güvenlik RFID Okuyucu Yaya Flap Bariyeri, Bina Geçişi için elektronik turnikeler
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Normalde 40 Kişi / Min Geçiş Hızı Salıncak Bariyer Kapısı, Kolay Kullanım Güvenlik Turnike
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Tip: | Köprü akıllı salıncak bariyer kapısı |
Qr kod okuyucu Baffle Flap Bariyer Kapısı, Spor Salonu / stadyum turnike kapısı sistemleri
| Ürün adı: | Alarm fonksiyonu Qr kod okuyucu Spor Salonu Sergisi ve sinema için Baffle Flap bariyer kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Barkod Karekod Tripod Erişim Kontrol Turnikeleri
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |
Statik Elektrik İçin Giriş Otomatik Bariyer Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri
| Ev materyalleri: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | ≤ 600 mm |
| Çıkış sinyali: | standart Röle sinyali |
Kalın 1.5mm TCP/IP akıllı erişim elektrik esd giriş nfc güvenlik sistemi ile tek bel yükseklik turnike
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
RFID Okuyucu Otomatik Güvenlik Kapıları 3 Kollu Yaya Yüz Tarayıcı Bel Yüksek Turnike
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
OEM Tripod Turnstile, 25-30 kişi/dakikada geçiş hızı 55-60cm Geçiş Genişi ve 1.2-1.5mm Çelik Kalınlığı
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |

