Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Elektrik kapısı turnike girişi Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0,6 saniye |
Evrensel uzaktan kumandalı tam otomatik döner kapı tripoduYarım Yükseklik Turnikeleri
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
RS485 600mm Geçiş Bileti Okuyucu Tripod Turnike Kapısı
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
RFID Erişim Kontrolü Bırakma Kolu Kapısı Döner 3 Kollu Döner Tripod Turnike Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Ücret Yönetimi için sayaçlı / otomatik salınımlı kapılı Supermaret Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Süpermarket ve Ücret Yönetimi için sayaçlı döner sürgülü kapı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Ofis binası Geçiş Kontrol Turnike Kapısı, Akıllı turnike güvenlik sistemleri
| Ürün adı: | Barkod parmak izi ve RFID okuyucu ile ofis binası salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Gynasium giriş dikey tam otomatik tripod turnike/nfc kart yüz kamera tarayıcı kapı sistemi
| Uygulama: | Çadırlı iç / dış mekan, Şirket |
|---|---|
| Güç Gerilimi: | AC220V/110V ±%10, 50Hz/60Hz |
| geçiş yönü: | Tek yönlü veya iki yönlü geçiş |
Turizm için 600mm Güvenlik Turnike Kapısı Elektronik Biletleme Sistemi
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Otomatik Erişim Kontrolü Süpermarket Giriş Kapısı Hareketli 600-900mm Geçiş Genişliği
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
QR Kod Geçiş Kontrol Turnike Kapısı Tam Otomatik LED Tripod Bariyer Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |

