Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
SS304 Barkodlu Motorlu Turnike Bariyer Kapısı
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
Fabrika Girişi Parmak İzi Tarama Salıncak Bariyer Kapısı Anti Statik ESD Sarma Kayışı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Bel Yüksekliği Güvenliği Yaya Turnikeleri 900mm Geçiş Erişim Kontrol Kapısı
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Depo Swing Barrier Kapısı 600mm Genişlik Flap Erişim Kontrolü Hız Kapısı Döner
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
Yüz Tanıma Erişimli 304 Paslanmaz Çelik Salıncak Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Türü: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
LED Yön Göstergesi Metro İstasyonu Erişim Kontrolü Ofis Binası için Flap Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Yarım Yükseklikte Çoklu Okuma Yazma Cihazı Salıncak Kapısı Turnike Uzaktan Kumandalı Düğme
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüz Tanıma Sistemli Sürgülü Kapı Flap Bariyer Turnike Geri Çekilebilir Kanatlar
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Yüksek Hızlı Optik Yüz Tanıma Turnikeler Anti Crush Swing Kapı Turnikeleri
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Lobi Erişim Kontrolü Bel Yüksekliği Turnike Şeffaf Kanatlı Optik Turnike Üreticileri
| Uygulama: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |

