Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
ESD Erişim Kontrol Sistemi ile Giriş Yüz Tanıma Turnike Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Parmak İzi Tanıma ile Spor Salonu Acil Çıkış Salıncak Bariyer Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*180*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Otel Yüz Tanıma Salıncak Bariyer Kapı İki Yönlü Bar Kod Giriş Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
60cm Şeritli RS232 Yüz Tanıma Flap Bariyer Kapısı
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 60,90cm veya özel yapım |
Yüksek Güvenlikli Optik Turnikeler Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Swing Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
OEM Logo Kaydırıcı Döner / QR Kodu Nfc Spor Salonu Kapısı / Kamu Lobisi için Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Çalışma yönü: | 1 yönlü |
Havaalanı Metrosu için Engelli Salıncak Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
dış mekan Yüz Tanıma Termometresi Kızılötesi Salıncak Kolu Bariyerler
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Cam Kapı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı Tam Boy Flap Turnike Kanat Bariyeri
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
IP54 Korumalı Yarım Boy Güvenlik Turnike Kapısı, Dakikada 30-40 Kişi Geçişi ve 550mm-600mm Geçiş Genişliği
| Geçit genişliği: | 550mm-600mm |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30-40 kişi/dk |
| Güç Kaynağı: | 220/110+ %10V (AC) |

