Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 984 Ürünler.
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
Ofis Hızlı Erişim Kontrolü Akıllı Otel Uzaktan Kontrol Giriş Otomatik Salıncak Bariyer Baffle Kapı Döner
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, ESD Sistemi, Yüz Tanıma |
|---|---|
| Bariyer açık/kapanış saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Laboratuvar / Fabrika Esd Turnike 8 İnç LCD Monitör Dahili Bilgisayar
| Ürün adı: | Esd Tester Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
DC Fırçasız Motorlu Otomatik Turnike Kapısı RFID Erişim Kontrolü Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi/dak (normalde açık) |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
OEM Logo Kayar Turnike / QR kodu Turnike Kapısı / Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı / Kamu Lobisi İçin
| ürün boyutu: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Müze için LED çift yönlü rfid turnike bariyer mekanizması kapısı
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID flap bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
Sıkı Yaya kontrol sayaç sistemi ile ofis binası erişim turnike bariyeri
| Ürün adı: | Sıkı Yaya kontrol sayaç sistemi ile ofis binaları için kanatlı bariyer turnike |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Çıkış Biyometrik Yüz Turnike Giriş Sistemleri Yarım Boy Turnike RFID Kart Okuyucu
| Malzeme: | 1,5 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Hızlı Giriş Tek Şeritli ESD Kapısı İnternet Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
|---|---|
| İzlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

