Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Çocuklar Anaokulu İçin Düşük Gürültülü Çocuk Karikatür Salıncak Bariyer Kapısı Turnike
| Ürün Adı: | Karikatür salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
DC12v Turnike Erişim Kontrol Sistemi Üç Durum Göstergeli Bilek Kayışı Test Cihazı
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüz Tanıma Kameralı 8 "Ekran Salıncak Bariyer Kapısı AI Temp Tarayıcı Turnike
| Ürün Boyutu: | 140(U)* 28(G)* 100(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Lüks Kaplama Salıncak Bariyer Turnike Kapısı, Yüz Rec Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Güvenlik DC Fırçasız motor biyometrik kapı erişim parmak izi turnikeler mekanizması kapısı
| Garanti: | 1 yıl ücretsiz garanti hizmeti |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Ürün adı: | Spor salonu için otomatik yarım turnike erişim kontrolü |
IR geri çekilebilir kollu uzaktan kumandalı güvenlik kontrollü geçiş turnikeleri
| Ürün adı: | IR geri çekilebilir kollu uzaktan kumanda RFID Flap bariyer kapısı bariyeri |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Sesli İstem ve alarm fonksiyonlu RFID Flap Bariyer turnike güvenlik kapısı
| Ürün adı: | Sesli Uyarı Fonksiyonu ve alarm fonksiyonu ile RFID kanatlı bariyer kapısı |
|---|---|
| break: | 30-40 kişi / dakika |
| Motor: | DC24V solenoid valf |
Yazılım Sdk / Giriş Turnike Güvenlik Kapıları ile Popüler 2D Qr Kod Flap Bariyer Kapısı
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Uyumlu: | 2D kodu, QR kodu okuyucu, barkod sistemi |
Dijital Ekran SS304 Flap Gate Bariyer Anti Statik Turnike Test Sistemi
| İzlemek: | 4,3 inç |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
| Kontrol yazılımı: | HAYIR |
Okul Anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı çift yönlü turnike RFID Kartı
| Öğe adı: | Panda çift yönlü turnike |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |

