Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Yüz Tanıma Kameralı 8 İnç Ekranlı Hızlı Hızlı Servo Motor Salıncak Turnike Kapısı
| Ürün Boyutu: | 140CM(L)* 28CM(G)* 100CM(Y) |
|---|---|
| Ürün adı: | Yüz Tanıma ile Salıncak Turnike Kapısı |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Turistik Alan, Müze, Sinema Girişi İçin Yaya RS485 Güvenlik Barkod / Qr Kod Tarayıcı Turnike
| Ürün adı: | Qr Kod Tarayıcı Turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Çalışma Gerilimi: | AC220 / 110 ±10%V 50±10%HZ |
Mahalleler, Fitness Erişim Kontrol Turnikeleri RFID Kart Parmak İzi Yüz Toplama
| Ürün adı: | erişim kontrolü turnike |
|---|---|
| tip: | Tam otomatik |
| Brüt ağırlık: | 70kg / adet |
Açık Suya Dayanıklı IP67 Derece Erişim Kontrolü Salıncak Turnikeler, Renkli Boyalı Turnike
| Ürün Adı: | 304 SUS Tripiod Turnikesi |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Suya Dayanıklı IP69 Yüksek Standart Özel Turnike, Çoklu Erişim Kontrolü Uyumlu
| Kalem: | Özel Tasarım Turnike |
|---|---|
| ürünün boyutu: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| Brüt ağırlık: | 120kg/takım |
Yüz Tanıma ile Yaya Flap Turnike Bariyer Güvenlik Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Yüz Tanıma ile Bariyer Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 500*280*960mm |
| Paket Boyutu: | 580*360*1050mm |
Yüksek Sınıf Otel / Okul / Ofis Binası Çoklu Erişim Kontrol Sistemi ile Yarım Yükseklik Turnike Kullanımı
| Tip: | Yarım Boy Turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
304 SS Malzeme İçeride Dışarıda Erişim Kontrolü için Yüksek Hızlı Döner Kapısı Süper Küçük Boyut
| Ürün adıKontrol yolu: | Küçük yüksek hızlı döner kapı |
|---|---|
| Türü: | Tam otomatik |
| İletişim Yöntemi: | TCP/IP veya RS485 |
Barkod Tarayıcı Turnike için Stadyum Bilet Yönetim Sistemi TDX - CT - IP Kontrol Cihazı
| Ürün Adı: | Turnike üzerinde bilet yönetim sistemleri |
|---|---|
| Turnike boyutu: | 1200*280*990mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Bel yüksekliği otomatik İstasyon Salıncak Kapısı Turnike, Salıncak Kapısı Turnike
| Ürün adı: | İstasyon Havaalanları Hoverport için bel yüksekliği otomatik salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |

