Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik ile Hidrolik Kontrol Arabaları Bariyer Yol Engelleyici Sistemi
| Koruma sınıfı: | IP54 |
|---|---|
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
| İletişim mesafesi: | ≤1200m |
Anti Statik İnsan Vücudu esd denetleyicisi Esd Bilek Kayışı Test Cihazı 304 Paslanmaz Çelik
| Ürün Adı: | İnsan Vücudu ESD test cihazı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
RFID Parmak İzi Yüz Tanıma Erişim Kontrolü ile AC / DC Güvenlik Turnike Kapısı
| Güç kaynağı: | AC/DC |
|---|---|
| Sıklık: | 50/60hz |
| İletişim arayüzü: | RS232/RS485/TCP/IP |
Fabrika Doğrudan Fiyat Tripod Turnike Kapısı OEM/ODM Hizmeti
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
CE Approved Bi-Directional Steel Gate Turnstile with Smart Card RFID Interface and IP54 Protection
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
Turnike Motorlu RFID kontrollü yarı otomatik tripod turnike mekanizması
| Çelik kalın: | 1,5 mm veya özel desgin |
|---|---|
| Üç haddelenmiş kol: | 51cm uzunluğunda |
| Tip: | Tam otomatik |
SS304 Barkodlu Motorlu Turnike Bariyer Kapısı
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
Bi Yönlü Erişim Kontrolü Turnike Jetonlu Spor Salonu İçin ESD Salıncak Kapısı Turnikesi
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
İç / Dış Mekan Girişi Devre Dışı Speedgate Turnike Optik Yarım Boy Turnikeler
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
QR Kodu / RFID Erişim Denetleyicisi ile Yüksek Hızlı Kayar Turnike Kapısı Yarım Yükseklik
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |

