Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 984 Ürünler.
Çift motorlu Geçiş Kontrol Turnikeleri rfid kartlı yaya turnike kapısı
| Ev materyalleri: | 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | ≤600 mm |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Geçiş optik Flap Bariyer Kapısı, çift yönlü Otobüs yarım boy turnike sesi Alarm
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
|---|---|
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Ürün adı: | çift yönlü flap turnike |
Özelleştirilmiş RFID Okuyucu Salıncak Kapısı Turnike Yarım Yükseklik Tek Şerit 850mm Genişlik
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Banka, hastane, havaalanı, ofis |
| Geçit genişliği: | 600-1200mm |
60-65cm SS316 RFID Kartlı Yüz Tanıma Turnike
| Ürün Boyutu: | 140(U)* 20(G)* 100(Y)CM |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
Goldantell Anaokulu Turnike Bariyer Kapısı Geçiş Kontrol Güvenlik Kapısı
| Ürün Adı: | Anaokulu Turnike Geçiş Kontrolü |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Çift Yönlü Yüz Erişim Kontrolü Salıncak Kapısı Eğlence Parkı Turnike
| Öğe adı: | Panda Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Başvuru Yeri: | Anaokulu, ilkokul, çocuk eğlence parkı |
Eşsiz Suya Dayanıklı Çocuk Turnike Kapısı Çift Şeritli Güvenlik Kontrolü Madeni Para Alıcılı Dokunma Yok
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
RS485 TCP IP Flap Turnike Kapısı Okul Eğlence Güvenlik Turnike Kapısı
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
600mm - 900mm Parmak İzi Turnike Flap Bariyer Turnike Satılık Giriş Erişimi
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Yüz Tanıma / Sıcaklık Testi ile Suya Dayanıklı Hız Turnike Kapısı Anti Salgın
| geçiş genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün Adı: | Yüz Tanımalı Turnike Kapısı |

