Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 746 Ürünler.
Geniş Şeritli Yaya Salıncak Kapısı, Otomatik DC Giriş Bariyer Kapısı Ofis Binası
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
|---|---|
| Boyut: | U1400xG200xY1000mm |
| Tip: | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
Hastane İçin Yaya Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı Parmak İzi Çift Hareketi
| Başvuru: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Yarım yükseklikte akıllı yüz barkodu, Ticari Otoparklar için reklam ekipmanı turnikelerini tanımlar
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
SUS316 Standlı Salıncak Bariyer Kapısı, Zaman Devamlılığı Anti Çarpışma Fonksiyonu
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Akrilik Cam SS316 0.6s Flap Bariyer Kapısı 40person/Dk
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
12V DC Wiegand Ağ WIFI Kamera Salıncak Bariyer Kapısı Dokunmadan Algılama Yüz Tanıma
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
Servo Motor Yaya Bariyer Kapıları İnce Geniş Şeritli Uzaktan Kumanda
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Metro için 3 / Daha Fazla Şerit Süresi Seyirci Otomatik Bilet Bariyeri Parmak İzi Okuyucu
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
304 Paslanmaz Çelik Güvenlik Kulübesi 1500x1500x2300mm
| Boyutlar: | 1500*1500*2300mm |
|---|---|
| Ana malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tayfun direnci: | 12. sınıf |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Swing Speedgate Turntile Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |

