Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Jetonlu Tuvalet ve otobüs Tripod Turnike Kapısı Uzaktan kumanda düğmesi
| ev materyalleri: | 304 # Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Geçiş Genişliği: | ≤600 mm |
| Çıkış sinyali: | standart Röle sinyali |
Yüksek Performanslı Yüz Termal Turnikeler Tam Boy 1600mm Motorlu Otomatik Sistem
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1500*G200*Y1000mm |
Erişim Kontrol Sistemli Çift Yönlü Yaya Tripod Turnike Kapısı / LED Gösterge Lambası / Alarm Işığı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Kalabalık Kontrolü Pasaport Tarama Çarkı
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Yüz Tanıma Erişimli 304 Paslanmaz Çelik Salıncak Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Türü: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
Düşük Maliyetli Elektronik Tam Boy Turnikeler, Özel Boyutlu Turnike Güvenlik Sistemleri
| Boyut: | 1630 (l) * 1500 (w) * 2300 (h) mm (özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | sandık paketi, 7cbm |
Qr barkod ve parmak izi tarayıcı ve RFID okuyucu ile Esd tripod turnike bariyeri
| Ürün adı: | Qr barkod ve parmak izi tarayıcı ve RFID okuyucu ile Esd tripod turnike bariyeri |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
| geçiş hızı: | 30-40 kişi/dakika |
304 Paslanmaz Çelik Tripod Bariyer Kapısı Köprü Tarzı Tasarım / Tarayıcı Pencereleri Yaya Kapısı
| Uygulama: | toplu tuvalet, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 65Kg |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Parmak izi Tam otomatik salıncak döner bariyer Havaalanları için kalabalık giriş
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Yarım Yükseklik Kızılötesi erişim kontrolü Flap Bariyer Kapısı Manuel Kart Toplama Turnike
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

