Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
SS304 Anti Tailing Yüz Tanıma Tam Boy Turnike Erişim Kontrol Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G200*Y1000mm |
Flap / Salıncak Hızlı Turnike Kapısı Kamu Ofisi İçin QR Kod Turnikesi
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Otomatik Salıncak Turnike Bariyeri Açık Çift Yönlü Engelli Erişim Kontrolörü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Temassız Salıncak Bariyer Kapısı Paslanmaz Çelik Dakikada 35 Kişi Koşu Hızı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Havaalanı Bilet Tanımlama Swing Gate Turnike Baffle Tasarımı
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Çalışma süresi: | 0,2 Saniye |
| MCBF: | 5.000.000 döngü |
Havaalanı İçin Tam Otomatik RFID Hızlı Güvenlik Erişim Kapıları Paslanmaz Çelik Yüksek Bölme
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1500*G200*Y1000mm |
LED gösterge ışığı otomatik sıfırlama işlevine sahip istasyon tripodu Turnike ve Geçiş Kapısı
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
|---|---|
| İletişim Portu: | RS485 ,TCP/IP |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
Tren İstasyonu Çift Yönlü Güvenlik Erişim Kapıları / Tripod Erişim Sistemi
| Ev materyalleri: | Standart 304# paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | 600 mm içinde |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
NFC Kartları Hız Kapısı Turnike Çift Yönlü Optik Turnike Flap Kapısı
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
Çin yüksek hızlı şerit kapısı rfid salıncak bariyeri yaya giriş erişimi için Yarım Yükseklik Turnikeleri
| Geçiş hızı: | 50 kişi/dak. (IC Kartı) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |

