Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
8 inçlik LCD ESD Tester Döner Kapı 1200mm Paslanmaz Çelik
| Turnike boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| ESD pedal boyutu: | 400mm (w) x 420mm (l) x 20mm (h) |
| Kayıt kapasitesi: | 100.000 veya daha fazla |
Kompakt 304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı 0.2s açık / kapalı zaman ve RS485 iletişim
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü Swing Barrier Speed Gate
| Boyut: | 1400*120*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
Yüz Tanımalı RS485 Havalimanı Turnikeleri Otomatik Giriş Turnikeleri
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Yüz Tanıma Kameralı 8 "Ekran Salıncak Bariyer Kapısı AI Temp Tarayıcı Turnike
| Ürün Boyutu: | 140(U)* 28(G)* 100(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
304SUS Yüksek Hızlı Salıncak Bariyer Turnike Yüz Tanıma Turnike
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
Yüz tanıma ile Swing Barrier Gate RFID 20K Veritabanı DC12V 5W
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |
Otomatik Geçiş Kontrol Sistemi yüz tanıma sıcaklık göstergesi turnike
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Açık kamu hizmetinde RFID otomatik makaralı döner hız kapısı turnike
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
|---|---|
| İletişim Portu: | RS485 ,TCP/IP |
| Passage Genişliği:: | ≤600 mm |
Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Bariyer Sistemi 1200mm Uzunluk
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC 100~240 volt, 50/60HZ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |

