Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
Tek Damla Çubuklu Yüksek Güvenlikli RFID Erişim Kontrol Turnikesi Spor Salonu Hız Kapısı Turnikesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
ESD QR Kod Tarayıcı Okuyucu ile Güvenlik Metal Turnike Açık Giriş Erişim Kontrolü
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
0.5s Açık Zaman Hız Kapısı Turnike Yarım Boy Turnikeler Rfid Erişim Kontrolü
| Kullanım Kapsamı: | Yerleşim Alanı Girişi, Park, Lunapark, Okul, Oyun Merkezi |
|---|---|
| Boyut: | 1400 x 330 x 1000 mm (Y) |
| Kayar Kolların Yüksekliği: | 1m, 1,2m veya özel yapım 1,4 metre |
Eşsiz Suya Dayanıklı Çocuk Turnike Kapısı Çift Şeritli Güvenlik Kontrolü Madeni Para Alıcılı Dokunma Yok
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Spor Salonu İçin Paslanmaz Çelik Bel Yüksekliği Turnike ESD BLDC Motor Güvenlik Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Stadyum İçin Anti Ezilme Optik Speedlane Turnike High End RFID Turnike
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Anti Bagaj Kapağı Tam Yüksek Güvenlikli Turnike Kapısı Çift Şeritli Giriş Sistemi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Çift Şeritli Tam Boy Yaya Turnikeleri Konut İçin Biyometrik Erişim
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
IP65 Tam Vücut Salıncak Kapısı Turnike Emv Dış Mekan / İç Mekan İçin Temassız Kart Okuyucu
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
12VDC Akıllı ESD Kapısı SUS304 Esd Hız Kapısı Turnike
| Ürün adı: | Hız Kapısı Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Çalışma ortamı: | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak),-10-50℃ |

