Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
Turnike Giriş Sistemleri Erişim Kontrolü Turnikeler Esd Shoe Checker ile Flap Gate
| Sol ayakkabı ayarı: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| Bilek kayışı ayarı: | 0.1-35mΩ |
| Kontrol yazılımı: | var (yazılımsız basit ESD test cihazı var) |
Ofis Girişi 304 Paslanmaz Çelik Swing Speedgate Turntile Yüksek Güvenlik Yürüyüşçü Erişim Kontrolü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Süpermarket Çıkış / giriş yüksek hız ve kapı Erişim Kontrolü acele alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID kanatlı bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| çalışma voltajı:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
Bel yüksekliği otomatik İstasyon Salıncak Kapısı Turnike, Salıncak Kapısı Turnike
| Ürün adı: | İstasyon Havaalanları Hoverport için bel yüksekliği otomatik salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Konut Topluluğu İçin Alarm Fonksiyonlu Kızılötesi Işınlar Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Led Işık RFID Güvenlik Erişimi Yaya GüvenliğiSwing Kapısı Kızılötesi Salıncak Kapısı Bariyeri
| Ürün Adı: | Yaya salınım bariyeri |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1400*280*1000mm |
IC Kimlik Kartı Yüksek Yetenekli Salıncak Bariyer Kapısı Çift Yönlü, Yaya Salıncak Bariyeri
| Ürün adı: | Köprü tipi Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Kendi Kendini Kontrol Eden Alarmlı, Swing Bariyerli RFID Biyometrik Kontrollü Erişim Turnikeleri
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
CE Onaylı Şeffaf Cam Erişim Kontrolü Flap Turnike Geri Çekilebilir 110V / 220V
| Ürün adı: | Erişim Kontrolü Flap Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| tip: | Tam otomatik |
Elektronik TCP / IP Salıncak Bariyer Kapısı RFID Parmak İzi Barkod Okuyucu
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Aktarma: | Tamamen elektrikli mekanik |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |

