Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
Erişim Kontrol Sistemi için Otomatik Yaya Kayar Hız Kapısı Turnike IP54
| Ürün adı: | Sürgülü Hız Kapısı Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Eğlence Parkı İçin Yüksek Sınıf Salıncak Bariyer Kapısı İki Yönlü Şeritli Otomatik Kart Kaydırma
| Boyut: | L1200/ 1400*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | < 40 kişi/dakika |
| Erişim Genişliği: | 60,90cm veya daha uzun, özel yapım olabilir |
Görünür LED yüksek sürgülü camlı lüks Speedlane bariyer kanatlı kapı optik hızlı şerit turnike
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
1400x300x1000mm Kabinesi ve DC12V Güç kaynağı ile Yüksek Güvenlik Optik Döner Hız Kapısı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
Hız İki Şeritli Yarım Boy Turnikeler Geri Çekilebilir Giriş Bariyer Kapısı
| Boyut: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Ana malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru: | Carport, otel, evin girişi / çıkışı |
Barkod RFID Sıcaklık Yüz Tanıma Tripod Turnike Kapısı
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Spor Salonu İçin 900mm Optik Termal Salıncak Turnike Kapısı
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
| Tip: | Tam otomatik |
Otomatik RFID Okuyuculu Havaalanı / Metro / Yüzme Salonu Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Lobi için 2 Şeritli Optik Bel Yüksek Turnike Yüz Tanıma Sıcaklığı
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Tip: | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
Ofis Binası İçin Yaya Yüz Tanıma Turnike Otomatik Çift Yönlü
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |

