Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
kızılötesi otomatik turnike mekanizması barkod okuyucu öğrenci erişimi için salıncak gizli kapı bariyeri
| ürün boyutu: | 1,5*1,5*2,4 metre |
|---|---|
| Malzeme: | Kanal çeliği |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
90CM genişlik Kayar Kart Otomatik sensörlü Çift Kanat erişim kontrol bariyerleri
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Ürün adı: | Genişlik 900mm Çift Kanat Turnike |
IC ID Barkod Parmak İzi Salıncak Kapısı Turnike Yüz Tanıma
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
60-65cm SS316 RFID Kartlı Yüz Tanıma Turnike
| Ürün Boyutu: | 140(U)* 20(G)* 100(Y)CM |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
| Başvuru: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
Ağır Hizmet Tipi Otomatik Optik Turnikeler High End Sahneler İçin Hız Kapısı Turnike
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Vip Müşteriler, Yüz veya Bilet Tanıma için Giriş Yüksek Hızlı Kapı Turnike Bariyeri
| ürün boyutu: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| kanat malzemesi: | Akrilik |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Yüz Tarama Tripod Turnike Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Temassız yüz algılama turnike / Wifi Kamera termometre göstergesi Saat Devam Erişim Kontrol Cihazı
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Zaman Seyirci Yüz Tanıma Tripod Turnike Terminali RS232
| Ekran ekranı: | 8 inçlik LCD ekran |
|---|---|
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Açık Hava Etkinliği FCC Swing Gate Turnstile Tam Otomatik 316 Paslanmaz Çelik
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |

