Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
Yüksek Sınıf Otel / Okul / Ofis Binası Çoklu Erişim Kontrol Sistemi ile Yarım Yükseklik Turnike Kullanımı
| Tip: | Yarım Boy Turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Yüz Tanıma Cam Flap 2.2m Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
Optik Yüz Tarayıcı Salıncak Bariyer Kapısı RFID Çift Yönlü Geçiş Bariyer Sistemi
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Reklamlı RS485 Otomatik Otopark Reklam Bariyer Kapıları 450 * 880mm
| Ürünün boyutu: | 540*465*1200mm |
|---|---|
| Paket Boyutu: | 550*450*1290mm |
| Malzeme: | soğuk haddelenmiş yumuşak çelik/paslanmaz çelik |
Çok Fonksiyonlu Flap Turnike Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Güvenlik Tarayıcı Kapısı
| Başvuru: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Reklam Şirketi 50HZ / 60HZ İçin Kapalı LED Kutu Suya Dayanıklı Boom Bariyer Kapısı
| Çubuk tipi: | Çit |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 540*465*1200mm |
| Malzeme: | soğuk haddelenmiş yumuşak çelik/paslanmaz çelik |
Açık Otopark Yönetimi için IP54 Akıllı Park Alanı Kilit Bariyeri
| Kaldırma yüksekliği: | 390mm |
|---|---|
| Başvuru: | Otopark, Kişisel park alanı |
| Uzaktan kumanda mesafesi: | 30 metre |
Gürültü Yok Kütüphane Sergi Salonu Yüz Tanıma / RFID Kartlı Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş Genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış (Sığınak),iç mekan |
| Ürün adı: | Sergi Salonu Turnike Kapısı |

