Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic flap barrier ] eşleşme 320 Ürünler.
Güvenli erişim kontrolü için iki yönlü flap turnstile kapı 3 kanal
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Anti Jump Yüz Tanıma Turnike Spor Salonu Yüksek Hızlı Cam Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Uzaktan Kumanda Güvenlik Turnike Kapısı Ofisi Özel Logo Salıncak Bariyeri Fiyat
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
550-900mm Güvenlik Turnstile Kapısı 0.2s Bariyer Açma/Kapatma Zamanı ve RS-232 RS485 İletişim
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Yüksek Güvenlikli Optik Turnikeler Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Swing Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Ofis Swing Turnstile Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi Swing Barrier Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Çift Yönlü IP54 Yüz Tanıma Giriş Turnike SS304
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli ünite |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), -10-70 ℃ |
| Sertifika: | CE |
Ofis Binası İçin Otomatik RFID Turnike Kapısı Yüz Tanıma Terminali
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | U1300*G200*Y1000mm |
Paslanmaz Çelik Otomatik Kapı İki Yönlü Uzaktan Kontrol Güvenlik Döner Giriş Fiyat Giriş Kapısı Yürüyüşçü
| Erişim Kontrol Türü: | IC Kartı, RFID Kartı |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS485, RS-232 |
Otomatik İndüksiyon Hız Çizgisi Kart Yutma / Yüz Tanıma ile Dönüştürücü
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı dış mekan |

