Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
Bagaj Alarmı Tripod Güvenlik Kapıları Yarı Otomatik CE Onaylı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
| ODM / OEM: | Kabul edilmiş |
Açık kamu hizmetinde RFID otomatik makaralı döner hız kapısı turnike
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
|---|---|
| İletişim Portu: | RS485 ,TCP/IP |
| Passage Genişliği:: | ≤600 mm |
Sıcaklık Algılama Kızılötesi Ateş Kamerası Salıncak Bariyer Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
dış mekan Yüz Tanıma Termometresi Kızılötesi Salıncak Kolu Bariyerler
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Erişim kontrol sisteminde RFID kart / parmak izi ile TCP / IP salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | Erişim kontrol sisteminde RFID kart / parmak izi ile TCP / IP salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Yüksek Sınıf Cam Genişliği 900 mm Kart Okuyuculu Swing Bariyer Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Çok Fonksiyonlu Tek Yönlü Giriş Kapıları Yüz Tanıma Turnike DC24V Fırça Motoru
| ürün boyutu: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Erişim Kontrolü HIV Kart Yazılımı ile Akıllı ESD Kapısı Anti Statik Bilek Kayışı
| İzlemek: | 8 inç |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
| Kontrol yazılımı: | Mevcut |
Erişim uzaktan kumandasında akrilik cam kanatlı akıllı kart rfid okuyucu kanatlı bariyer
| Ürün adı: | Erişim uzaktan kumandasında akrilik cam kanatlı akıllı kart rfid okuyucu kanatlı bariyer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Ziyaretçi biletleme yönetim sisteminin madeni para erişimi ve Barkod Flap bariyer kapısı
| Ürün adı: | Ziyaretçi biletleme yönetim sisteminin madeni para erişimi ve Barkod Flap bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |

