Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Ziyaretçi biletleme yönetim sisteminin madeni para erişimi ve Barkod Flap bariyer kapısı
| Ürün adı: | Ziyaretçi biletleme yönetim sisteminin madeni para erişimi ve Barkod Flap bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Bel Yüksek Kapıları Dış Mekan Suya Dayanıklı 304SS Yaya Kontrol Sistemi
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Akıllı QR Kod Okuyucu Bariyer Salıncak Kapısı Yüz Tarayıcı Yaya Kanalı Bariyeri
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Profesyonel Yüz Turnike Güvenlik Sistemleri, Parmak İzi Devam Makinası
| Yüz Kapasitesi: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi: | 2000 |
| Günlük Kapasitesi: | 100.000 |
Bagaj Erişimi İçin Güçlü Tek Şeritli Salıncak Bariyer Kapısı Anti Sıkıştırma İşlevi
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |
Yüz Algılama IP54 0.6 Saniye ESD Giriş Flap Bariyer Kapısı
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
8 İnç 304 Paslanmaz Çelik ESD Kapısı Erişim Kontrolü ESD Test Cihazı Kapısı
| Ürün Adı: | ESD Turnike Kapısı Sistemi |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Biyometrik Salıncak Bariyer Kapısı 0.6s Hız 40 Kişi/Dakika
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| şerit genişliği: | 50cm, 60cm (veya Custom70-90cm) |
Havaalanı Hidrolik Road Blocker 3 Metre Uzunluk 220 Volt Güvenlik Road Blocker
| Tip: | Tam otomatik hidrolik kontrol sistemi |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
Ticari Binalar İçin Hidrolik IP68 Otopark Bariyer Kapısı
| Tip: | Tam otomatik hidrolik kontrol sistemi |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |

